Jaunumi

6 kanvu apdrukas pielietojuma veidi.

KanvasParaugaAttels.jpg

Kanva ir audekls, ko pamatā izmanto mākslinieki. Tas ir poliestera – kokvilnas audums, kas nostiepts pār koka rāmi, veidojot telpisku taisnstūra paralēlskaldni, kas nav tik plakans un plāns kā vienkārši papīrs. 
Kanvas ir piemērotas ne tikai tiem, kas prot gleznot, tās ir iespējams arī apdrukāt ar paša izvēlētu dizainu. Mūsdienās kanvu apdruka ir kļuvusi īpaši populāra, jo lieliski papildina interjeru, padara to dzīvīgāku, mājīgāku un interesantāku. 
Kanvu apdruku var izmantot dažādi:


1. Fotogrāfija – Kanvas ir veids kā saglabāt dzīves svarīgākos brīžus un uzlūkot tos ik dienu. Tās var būt ģimenes atmiņas pie sienas, atgādinājums par kādu citu priecīgu notikumu – kāzām, dzimšanas dienu, ģimenes pieaugumu – bērna piedzimšanu vai mājdzīvnieka iegādi, tā var būt tava izvēle. Fotogrāfija uz kanvas ir veids kā paturēt šīs sajūtas ilgāk, un padarīt istabu saulaināku ar mīļo cilvēku smaidiem.
Bet tik pat labi kanva var būt dizaina elements ar ainavas, ziedu vai kāda priekšmeta fotogrāfiju, kas liks tavam mājoklim, studijai, birojam izskatīties labāk.


2. Kolāža – Uz vienas lielākas kanvas var kombinēt vairākus attēlus. Kombinācijā var būt no viena notikuma attēli, vai tieši pretēji atšķirīgu notikumu bildes – tās var būt ģimenes kopbildes pa gadiem, mīļākie attēli ar savu otro pusīti vai dažādu ceļojumu. Tik pat labi kombinēt var ar saviem attēliem un citu cilvēku uzņemtiem, vai likt kolāžā tikai citu fotogrāfijas – dabas skatu, nākotnes vīziju, zīmējumu, tas varbūt jebkas kas patīk. 


3. Panorāma – ir iespējams vienu fotoattēlu sadalīt vairākos. Piemēram, vienu ainavu sadalīt pa trīs kanvām, kuras var būt arī dažādu izmēru un piestiprināt pie sienas blakus ar pāris centimetru atstatumu. Šāds dizaina elements var būt mierīga jūra vai sulīgi džungļi viesistabā, svaigi augļi virtuvē utt. 


4. Citāts – Kanvām printēt virsū var arī dažādus tekstus – dzejoļus, citātus, solījumus, zvērestus, atgādinājumus, vārdus, ko bērns ir teicis kamēr vēl ir bijis maziņš, un iespējams nav mācējis vēl visu pareizi izrunāt. Piemēram, uzņēmumā tie var būt iedvesmojoši, motivējoši citāti, mērķi, misija vai vīzija, ko kā atgādinājumu un motivētāju piestiprināt pie biroja sienām. Mājās tie var būt mīlestības apliecinājumi, ģimenes noteikumi vai tradīcijas, tuvo cilvēku dzimšanas dienu un vārda dienu atgādinājumi. 


5. Gleznas reprodukcija – slavenu mākslinieku darbi pie tavas sienas par ievērojami lētākām izmaksām, un tik pat skaisti, kvalitatīvi, kas ļaus tvert mākslas galerijas sajūtu. Vinsents van Gogs, Klods Monē, Kacušika Hokusai, Salvadors Dalī vai Vilhelms Purvītis tavā viesistabā. Uz kanvas var uzprintēt pasaules un Latvijas slavenāko mākslinieku darbus, lai padarītu tos dzīvīgākus iespējams pat pašam mājās ar otas triepieniem un krāsu papildināt tos. 


6. Dāvana – Uz kanvām var arī printēt attēlus, kas var būt kā mīļa un personiska dāvana. Kanvas var dāvināt kāzās, kāzu jubilejās, dzimšanas dienās, Ziemassvētkos, Valentīndienā utt. Kanvas noteikti iepriecinās dāvanas saņēmēju, jo personīgām dāvanām vienmēr ir lielāka pievienotā vērtība nekā parastam priekšmetam.


Kanvu apdruku pielietojums ir atšķirīgs un izvēle, ko printēt virsū ir vēl plašāka. Kanvas dizains ir Jūsu rokās, tomēr ar izstrādi palīdzēt var “Dizains un druka”. Cenas un plašāku informāciju meklē mūsu mājaslapās.


Jūsu Dizains un Druka.
+371 27863280
info@tipografijas.lv
http://www.tipografijas.lv/ 
http://www.dizainsundruka.lv/lv