Pakalpojumi

Piedāvājam dizaina un drukas pakalpojumus, dažādu reklāmas materiālu izveidi! Mūsu pakalpojumu klāsts iekļauj sevī plašu spektru: no maketa izstrādes līdz gatava projekta piegādei. Izstrādājam unikālus, uzņēmumam pielāgotus un tā koncepcijai atbilstošus dizainus, piedāvājam dažādus poligrāfiskos risinājumus un vizuālās identitātes variantus. Izgatavojam arī reklāmprodukcijas izgatavošanu, drukas pakalpojumus, visa veida iespieddarbus un lielformāta drukas  iespējas. 

Sniedzam dažādas sarežģītības pakāpes darbus augstākajā kvalitātē, garantējot lielisku servisu, labāko cenas un kvalitātes attiecību. Sniedzam paveiktā darba garantiju un nodrošinām patīkamu turpmāko sadarbību!

Jūsu rīcībā ir profesionāla komanda ģeogrāfiski parocīgā vietā - tipogrāfija Rīgas centrā. Zvaniet, nāciet un mēs realizēsim Jūsu pasūtījumu ātri un kvalitatīvi!

 

Dizaina un Maketa izstrāde

Dizaina un maketa izstrāde

Mūsu radošā komanda palīdzēs izstrādāt unikālu, neatkārtojamu, spilgtu un neaizmirstamu dizainu Jūsu reklāmas produkcijai, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un uzņēmuma korporatīvo stilu. Mēs uzklausām un realizējam dzīvē!

Digitālā druka

Digitālā druka

Digitālā druka ir īpaši ērts un izdevīgs pakalpojums, nelielu tirāžu drukāšanai, sākot pat ar vienu eksemplāru. Īsā laikā, ar mūsdienu tehnoloģijas palīdzību, mēs izgatavosim augsta līmeņa, kvalitatīvus iespiedmateriālus, cienīgus, lai pārstāvētu Jūs un Jūsu uzņēmumu.

Operatīva izpilde

Operatīva izpilde

Ideāls variants ar ierobežota laika iespējām. Drukā uz ​​vietas, klienta klātbūtnē. Procesa kontrole un ātra rezultāta saņemšana.

Ofsets

Ofsets

Tradicionāls, populārs un uzticams drukas veids, iespiedprodukcijas izgatavošanai. Ideāls un ekonomisks risinājums, lielu tirāžu drukāšanai, kā arī iespēja izmantojot nestandarta papīra veidus - kartonu, avīžu, krītpapīrus, pašlīmējošo papīru u. c.

Pirmsdrukas sagatavošana

Pirmsdrukas sagatavošana

Sagatavošanas posms drukāšanas procesā, kas ietver tādas darbības kā: attēlu un teksta apstrāde, izdevuma sleju maketēšana, montāža un izkārtojumus uz drukloksnes, krāsu dalījums un drukas formu izgatavošana. Uzticiet tehnisku darbu ekspertiem!

Sietspiede

Sietspiede

Veiksmīgs variants tiem, kas vēlas izmantot speciālus efektus drukai – reljefa efektu, spīdumus, dažādu faktūru imitāciju.  Ļauj pārnest attēlu uz kartona, metāla, auduma, stikla, porcelāna un citiem materiāliem. Iespēja drukāt arī uz gatavas produkcijas.

Pēcdrukas apstrāde

Pēcdrukas apstrāde

Nobeiguma process, galaprodukta izskata uzlabošanai. Ietver sevī tādas manipulācijas, kā griešana, brošēšana, līmēšana, glancēta vai matēta laminēšana, lakošana, karstspiede u. c.

Lielformāta druka

Lielformāta druka

Tiek izmantots lielo laukumu apdrukai, kurus izvieto telpās vai ārā. Atšķiras ar: nodilumizturību, stabilitāti uz laikapstākļiem, mitrumu, kā arī jebkuriem ārējiem faktoriem. Drukāt var ne tikai uz papīra, bet arī uz visdažādākā veida banera audumiem, līmplēvēm u. c. Lielformāta drukas priekšrocība ir ātrums un augsta kvalitāte par pieņemamu cenu, ērts un izdevīgs reklāmas veids.

Tipogrāfijas produkcija

Vizītkartes, veidlapas, bukleti, kalendāri, brošūras, biļetes, aploksnes, skrejlapas, flajeri, plakāti, afišas, diplomi, sertifikāti, ēdienkartes, apsveikuma kartītes, ielūgumi, dāvanu kartes, cenu zīmes, cenu lapas, baneri, birkas, etiķetes, iepakojumi, katalogi, grāmatas, žurnāli, POS-materiāli, biznesa druka, kanvu druka, roll-up stendi, stila grāmata.

Pēcapstrāde

Griešana, numerācija, iesiešana ar spirāli, matēta vai glancēta laminēšana, izciršana, UV vai UD lakošana, stūrīšu apaļošana, locīšana, bigošana, perforācija u. c.