Jaunumi

Poligrāfija paliek operatīvāka, lētāka un pieejamāka

Dizains_un_Druka_digitala_druka.jpg

Lieliska kvalitāte, operativitāte un iespēja nodrukāt nelielas un pat ļoti mazas tirāžas – šādas iespējas ar savu jauno iekārtu sniedz SIA „Dizains un Druka”

Latvijā ir daudzi uzņēmumi un arī fiziskas personas, kurām nepieciešams nodrukāt nelielas tirāžas, SIA „Dizains un Druka” reaģējot uz pieprasījumu un tendencēm tirgū, iegādājas pilnkrāsu, komercdrukas sistēmu Konica Minolta bizhub PRESS C7000P, kas šobrīd ir vienīgā Latvijā. Uzņēmuma valdes locekle Lidija Skudra stāsta: „Tradicionālais drukas veids ir ofsets, kurš ir kvalitatīvs, bet ražošanas īpatnības ir tādas, ka nelielām tirāžām šis veids paliek neizdevīgs un dārgs. Šobrīd ir ļoti attīstījusies digitālā druka, kas dod mums iespēju nodrukāt pat vienu eksemplāru lieliskā kvalitātē. Šim drukas veidam nav nepieciešami vairāki pirms drukas sagatavošanas etapi, tādēļ nodrukātu produkciju var saņemt praktiski uzreiz. Kā priekšrocību šim drukas veidam var minēt, to, ka ir iespējams veikt izmaiņas saturā, krāsu korekciju drukāšanas procesā. „

„Dažiem mūsu jauniem klientiem ir saglabājies maldīgs uzskats, ka digitālā druka ir nekvalitatīva izdruka uz kaut kāda biroja printerīša, diemžēl daži uzņēmumi piedāvāja šādus drukas pakalpojumus, sabojājot patērētāja priekšstatu par digitālo druku. Mēs savukārt lepojamies ar mūsu rīcībā esošo iekārtu, jo saņemot iespiedprodukciju no mums, patērētājam vairs nav šaubas par iekārtas iespējām un kvalitāti” – stāsta Lidija.

Finansiāli izdevīgi, jo klientam pasūtījums paliek lētāks un pieejamāks

Nevajag maksāt par liekiem eksemplāriem, jo var pasūtīt tik eksemplāru cik ir nepieciešams un nevajag pārmaksāt par nevajadzīgiem. Piemēram, ja nepieciešami bukleti kādam konkrētam pasākumam, tikai 100 eksemplāri, tad drukājot ofsetā minimālā tirāža parasti ir 1000 vai 500 eksemplāri. Vidējā cena drukājot šīs tirāžas ofsetā būs 170- 250 EUR, digitālā drukā ir iespēja nodrukāt vajadzīgos 100 bukletus pa 85 EUR. Ja nepieciešams nodrukāt grāmatu vai brošūru ar vairākām lapaspusēm un tirāža ir maza 100 – 200 eksemplāru, tad starpība ir ļoti jūtama, drukājot ofsetā cena var būt 2 -3 reizes lielāka, piemēram, ofsetā 2000 EUR, bet digitālā drukā 700 EUR. „Mēs piedāvājam dažādus drukas veidus un atkarībā no pasūtījuma specifikas, klientam rekomendējam piemērotāko” – turpina Lidija.

Ātrums un operativitāte

Liela priekšrocību drukājot ar Konica Minolta bizhub PRESS C7000P ir ātrums, nelielas tirāžas iespējams nodrukāt stundas laikā. Ja izstādes, vai semināru laikā jums beidzās iespied produkcijas materiāli, tos ir iespējams ļoti ātri nodrukāt vajadzīgā daudzumā. Ir arī klienti, kuri pasūta pēdējā brīdi, piemēram, Ziemassvētku un Jaungada produkciju.

Konica Minolta bizhub PRESS C7000P specifikācija

Papīra izmērs: А5-А3+
Maksimālais loksnes izmērs: 330x487mm
Maksimālais apdrukas laukums: 320x480mm
Maksimālais bannera izmērs: 330x1200mm

Plašāka informācija par digitālo druku un poligrāfiju http://www.tipografijas.lv/lv/poligrafija/digitala-druka