Pakalpojumi

Mūsu pakalpojumu klāsts iekļauj sevī plašu spektru: no maketa izstrādes līdz gatavam projektam.

Jūsu rīcībā ir profesionāla komanda, kā arī ofiss pašā Rīgas centrā -  aprīkots ar jaunākajām iekārtām, tajā skaitā augstas produktivitātes sistēma, komerciālai drukai Konica Minolta bizhub PRESS C7000P, kas ļauj drukāt rūpnieciskā mērogā un ir vienīgā Latvijā. Mūsu iekārtas, produktīvai krāsainai drukai, ļauj strādāt ar dažāda veida papīru.

Zvaniet, nāciet un mēs realizēsim Jūsu pasūtījumu ātri un kvalitatīvi!

Konica Minolta bizhub PRESS C7000P
Papīra izmērs: А5-А3+
Standarta loksnes izmērs: 320x450mm (SRA3)
Maksimālais loksnes izmērs: 330x487mm
Maksimālais apdrukas laukums: 320x480mm
Maksimālais bannera izmērs: 330x1200mm

 

Dizaina un Maketa izstrāde

Dizaina un maketa izstrāde

Mūsu radošā komanda palīdzēs izstrādāt unikālu, neatkārtojamu, spilgtu un neaizmirstamu dizainu Jūsu reklāmas produkcijai, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un uzņēmuma korporatīvo stilu. Mēs uzklausām un realizējam dzīvē!

Digitālā druka

Digitālā druka

Digitālā druka ir īpaši ērts un izdevīgs pakalpojums, nelielu tirāžu drukāšanai, sākot pat ar vienu eksemplāru. Īsā laikā, ar mūsdienu tehnoloģijas palīdzību, mēs izgatavosim augsta līmeņa, kvalitatīvus iespiedmateriālus, cienīgus, lai pārstāvētu Jūs un Jūsu uzņēmumu.

Operatīva izpilde

Operatīva izpilde

Ideāls variants ar ierobežota laika iespējām. Drukā uz ​​vietas, klienta klātbūtnē. Procesa kontrole un ātra rezultāta saņemšana.

Ofsets

Ofsets

Tradicionāls, populārs un uzticams drukas veids, iespiedprodukcijas izgatavošanai. Ideāls un ekonomisks risinājums, lielu tirāžu drukāšanai, kā arī iespēja izmantojot nestandarta papīra veidus - kartonu, avīžu, krītpapīrus, pašlīmējošo papīru u. c.

Pirmsdrukas sagatavošana

Pirmsdrukas sagatavošana

Sagatavošanas posms drukāšanas procesā, kas ietver tādas darbības kā: attēlu un teksta apstrāde, izdevuma sleju maketēšana, montāža un izkārtojumus uz drukloksnes, krāsu dalījums un drukas formu izgatavošana. Uzticiet tehnisku darbu ekspertiem!

Sietspiede

Sietspiede

Veiksmīgs variants tiem, kas vēlas izmantot speciālus efektus drukai – reljefa efektu, spīdumus, dažādu faktūru imitāciju.  Ļauj pārnest attēlu uz kartona, metāla, auduma, stikla, porcelāna un citiem materiāliem. Iespēja drukāt arī uz gatavas produkcijas.

Pēcdrukas apstrāde

Pēcdrukas apstrāde

Nobeiguma process, galaprodukta izskata uzlabošanai. Ietver sevī tādas manipulācijas, kā griešana, brošēšana, līmēšana, glancēta vai matēta laminēšana, lakošana, karstspiede u. c.

Lielformāta druka

Lielformāta druka

Tiek izmantots lielo laukumu apdrukai, kurus izvieto telpās vai ārā. Atšķiras ar: nodilumizturību, stabilitāti uz laikapstākļiem, mitrumu, kā arī jebkuriem ārējiem faktoriem. Drukāt var ne tikai uz papīra, bet arī uz visdažādākā veida banera audumiem, līmplēvēm u. c. Lielformāta drukas priekšrocība ir ātrums un augsta kvalitāte par pieņemamu cenu, ērts un izdevīgs reklāmas veids.

Tipogrāfijas produkcija

Vizītkartes, veidlapas, bukleti, kalendāri, brošūras, biļetes, aploksnes, skrejlapas, flajeri, plakāti, afišas, diplomi, sertifikāti, ēdienkartes, apsveikuma kartītes, ielūgumi, dāvanu kartes, cenu zīmes, cenu lapas, baneri, birkas, etiķetes, iepakojumi, katalogi, grāmatas, žurnāli, POS-materiāli, biznesa druka.

Pēcapstrāde

Griešana, numerācija, iesiešana ar spirāli, matēta vai glancēta laminēšana, izciršana, UV vai UD lakošana, stūrīšu apaļošana, locīšana, bigošana, perforācija u. c.