Jaunumi

Kas ir digitālā druka. Digitālās drukas veidi

WhatsApp Image 2022-04-25 at 15.32.47.jpeg

Digitālā druka ir ļoti populārs pakalpojums. Tas ļauj iegūt augstas kvalitātes iespiedprodukciju pēc iespējas ātrāk. Tajā pašā laikā digitālās drukas izmaksas joprojām ir pieejamas, bet jums ir jāpasūta lielu tirāžu. Šī attīstība ļauj izgatavot dažādus bukletus, skrejlapas un citus reklāmas materiālus.

Dizains un druka.lv piedāvā kvalitatīvu digitālo druku Rīgā. Mums ir mūsdienīgs aprīkojums, kas ļauj izpildīt, gandrīz jebkuras sarežģītības pasūtījumus.

Digitālais aprīkojums paver lielas iespējas operatīvai drukāšanai. Dažos gadījumos tirāžu var izdrukāt īsā laikā pircēja klātbūtnē. Šī funkcija ir ļoti svarīga - piemēram, ja jums ir steidzami jāsagatavo materiāli.

Ir 3 digitālās drukas veidi:

1. Loksne - Izmanto liela skaita sludinājumu izgatavošanai, piemēram: bukletiem, vizītkartēm, skrejlapām, brošūrām u.c. Digitālajai drukai ar lokšņu padevi ir nepieciešami lāzerprinteri.

2. Roll (lielformāta) - Izmanto vides reklāmu ražošanai. Tiek izmantota tintes druka. Kvalitāte ir ļoti augsta, attēli kalpos ilgu laiku. Drukāšana tiek veikta uz baneriem, speciāliem audumiem, papīriem un citiem materiāliem.

3. Fotogrāfiju drukāšana – izmanto perfekti precīzai attēlu reproducēšanai. Tiek izmantota tintes tehnika un specializēts fotopapīrs.

Pasūtījuma izpildes process ir ļoti vienkāršs. Datorā tiek izveidots topošo produktu foto izkārtojums, pēc tam tas nekavējoties tiek pārnests uz druku. Pēdējais posms ir pēcdrukas apstrāde.

Vēl viena digitālās drukas iespēja ir produktu personalizēšana, t.i, konkrētu izmaiņu ieviešana vienā eksemplārā. Tas dod iespēju pasūtīt apdruku ar mainīgiem uzrakstiem - nomināliem diplomiem, vizītkartēm vairākiem uzņēmuma darbiniekiem uzreiz u.c.

Viss drukāšanas process tiek kontrolēts no datora. Izpildot pasūtījumus drukāšanai, vispirms var izgatavot pārbaudes kopijas (par papildus samaksu). Ja klientam kaut kas tajos nepatīk, paraugā ātri tiek veiktas nepieciešamās izmaiņas un drukāšana turpinās.