Jaunumi

Papīra maisiņi: priekšrocības un veidi

Maiss_dizains.jpg

Papīra maisiņi uzsver to ekskluzivitāti. Ikdienā tiek izmantoti plastmasas maisiņi, tāpēc uz to fona papīra maisiņi ar logotipu izskatās oriģināli un piesaista apkārtējo uzmanību.

Papīra maisiņš - reklāmas nesējs

Pirmkārt, papīra maisiņam ar logotipu ir jānodrošina pircējam noteikta vērtība. Pat ar vienu iepakojuma pielietojumu tas jau spēlēs reklāmas nesēja lomu. Maisiņu ar logotipu var pamanīt visi garāmgājēji, kuri prezentēto zīmolu pamanīs atmiņā un viņiem tas būs atpazīstamāks. Papīra maisiņš ir ekoloģisks produkts. Tā utilizācija nekaitē videi, un ražošanā izmantoti dabīgi materiāli.

Papīra maisiņu veidi

Iepakojuma un dāvanu maisiņi var būt dažāda veida, un to atšķirību pamatā ir izmantotā papīra veids. Tātad mūsdienās vairāk nepieciešami tiek uzskatīti šādi papīra maisiņu veidi:

Plāns kartons – kvalitatīvs materiāls, kas lieliski pie pamats apdrukai, kas noteikti nav zemāks par speciālo gludo papīru.

Kraftpapīrs - augstas stiprības maisiņi. Šāda papīra ražošanas procesā tiek izmantota garšķiedras sulfāta celuloze, kā rezultātā tiek panākta materiāla augsta izturība.

No dizaineru kartona – pateicoties reljefa iespējām, jūs varat iegūt visdažādākās tekstūras, kas rada auduma ilūziju – gan pēc izskata, gan taustes.

Pārklāts papīrs – mazāk izturīgi maisiņi, ko galvenokārt izmanto pārtikas rūpniecībā

No laminēta papīra – īpaši izturīgs iepakojums, izturīgs pret mitrumu un plīsumiem.

Papīra maisiņu ar logotipu lietošanas priekšrocības:

• Papīra maisiņš izskatās daudz reprezentablāks par plastmasas maisiņu, tādēļ tā ražošanā liela uzmanība tiek pievērsta dizainam un kvalitātei. Šādi iepakojumi pastāvīgi izceļas ar formas stabilitāti, krāsainību un stilīgu dizainu. Ar šādu iepakojumu nav kauns staigāt pa ielu. Grūti satīt un paslēpt somā.

• Papīra maisiņus var izmantot atkārtoti, un to dara gandrīz visi pircēji. Ar papīra maisiņu iespējams doties uz darbu, sporta zāli vai pastaigā. Jebkura šāda "izeja" ir vēl viena zīmola reklāmas prezentācija.

• Papīra maisiņu dažādība. Papīra un kartona maisiņiem ir daudz dažādu iespēju atkarībā no to mērķa.

• Cena. Lai gan papīra maisiņi joprojām ir dārgāki nekā mēs vēlētos, to kvalitāte un iespēja izmantot atkal un atkal pilnībā attaisno cenu. Gandrīz niecīgas izmaksas ir būtisks solis ceļā uz vides aizsardzību.

Lai papīra maisiņi ar logotipu izrādītos efektīvs reklāmas rīks, to ražošanai vajadzētu pievērsties nopietni. Lai to izdarītu, jāsazinās ar Dizains un druka.lv speciālistiem. Viņi var ne tikai organizēt šo izstrādājumu drukāšanu, bet arī palīdzēt dizaina izstrādē.