Jaunumi

8 iemesli kāpēc izvēlēties digitālo druku

digitala-druka-dizains-druka-2019.jpg

Ko darīt, ja nepieciešams ātri izgatavot papīra materiālus, un nav laika ilgi gaidīt poligrāfijas materiālu izstrādi? Digitālā jeb ciparu druka ir risinājums! Tā ir kvalitatīva, pilnkrāsu druka, kas ir īpaši izdevīga mazās tirāžās. Uzzināsim par 8 galvenajām priekšrocībām, kuras piemīt digitālajai drukai!

Saīsināts process. Pirmkārt, izmantojot digitālo druku ir iespējams izlaist veselu etapu no  pirmsdrukas sagatavošanas procesa, jo ar šīs tehnoloģijas palīdzību var veikt iespieddarbus uzreiz no datora faila.

Pielāgojamība. Digitālā druka ir arī fleksibla un pielāgojama klienta prasībām. Ir iespējams ieviest labojumus daudz ātrāk, tāpēc šis ir arī izdevīgs drukas veids, ja vēl neesi pilnīgi pārliecināts par dizainu vai materiālu un vēlies eksperimentēt uz vietas!

Dažādi materiāli. Ciparu druka ļauj veikt ne tikai dažādus digitālā dizaina labojumus, bet arī atrast vispiemērotāko materiālu iespieddarbiem.  Iespējams izmēģināt un radīt poligrāfijas produktus uz dažāda materiāla un faktūru papīra, kartona, pašlīmējoša papīra vai pat plēves.

Krāsas. Nevar nepieminēt arī digitālajā drukā izmantotās krāsas. Kā minēts iepriekš, tā ir pilnkrāsu druka.  Tu vari izmantot kādu krāsu vien sirds kāro un būt pārliecināts, ka tiešām saņemsi vēlamo rezultātu!

Ātrums. Noteikti viena no nozīmīgākajām digitālās drukas priekšrocība ir tās ātrums, tāpēc tad, ja lieto jēdzienu “steidzama ātrā poligrāfija” vai “ātra digitālā druka” runa ir par digitālo druku. Maksimālais drukas ātrums var sasniegt pat līdz 2500 A3 formāta loksnēm stundā!  

Pasūti, kad nepieciešams. Vairs nav nepieciešams pasūtīt lielu tirāžu materiālu, ja neesi pārliecināts, ka tiešām to visu izmantosi. Saglabā datorā dokumentu, ko lietoji drukas procesā, un vari būt drošs, ka nepieciešamības gadījumā saņemsi tādu pašu produktu, kā pirmajā reizē!

Izdevīgi nelielās tirāžās. Ciparu drukas izmantošana ir īpaši izdevīga cenas ziņā veicot nelielas tirāžas pasūtījumu. Tā ļauj nodrukāt par vienu eksemplāru visaugstākajā kvalitātē, izmantojot visas nepieciešamās krāsas un toņkārtas.

Individuāls produkts. Apvienojot visas šīs digitālās drukas priekšrocības, varam secināt, ka tā ir īpaši izdevīga veicot individuāli pielāgotus poligrāfijas izstrādājumus klientiem, steidzamus reklāmas materiālus, kā, piemēram, bukletus vai skrejlapas, vizītkartes, kā arī citus produktus, izmantojot nestandarta poligrāfijas materiālus.

Veicot digitālās drukas pasūtījumu uzņēmumā SIA “Dizains un Druka”, vari būt pārliecināts par ātrumu, kvalitāti un individuālu pieeju jūsu vajadzībām! Iespējams ne tikai veikt ātru poligrāfijas izstrādi, bet arī pēcdrukas apstrādi: griešanu, laminēšanu, stūru noapaļošanu un citus pēcapstrādes darbus nepieciešamības. Priecāsimies sadarboties piedāvājot vislabāko risinājumu par pieejamām cenām!