Jaunumi

Albums – ideāla dāvana un praktisks priekšmets

IMG_8264.jpg

Albumam var būt dažādas funkcijas – tas var kļūt par māksliniecisku priekšmetu, gan kalpot praktiskiem mērķiem. Ar savu izsmalcināto izskatu tas jebkuram pielietojumam piešķirs papildus vērtību.

Visbiežāk cilvēki izvēlas izveidot individualizētos fotoalbumus ar fotogrāfijām, zīmējumiem, rakstiem u.c. Par spīti digitālās pasaules plašumiem, fotogrāfijas taustāmā veidā joprojām ieņem nozīmīgu vietu mūsu ikdienā. Ir patīkami tās pāršķirstīt un atcerēties tur redzamos notikumus. Arī ārēji fotoalbums var kļūt par daļu satura.

Dizains un Druka piedāvā iespēju gan uzņemt fotogrāfijas uz vietas fotostudijās un izbraukuma fotosesijā, gan nodrukāt Jūsu pašu atsūtītos attēlus un izveidot albuma dizainu. Ņemot vērā Jūsu vēlmes un mūsu plašās iespējas, varam izmantot dažāda veida materiālus un piemērotāko drukas veidu, lai albums saglabātos maksimāli ilgi un izskatītos vizuāli pievilcīgs.

Fotogrāmatu var izveidot dažādos veidos. Izplatītākais ir albuma lapu un vāka (varam izveidot gan cietos, gan mīkstos vākus) sastiprināšana ar skrūvēm muguriņas daļā.  Šāds albums var būt dažāda izmēra un biezuma.

Šādā albumā var izvietot ne tikai fotogrāfijas. To iespējams pielāgot arī praktiskiem mērķiem, piemēram, ražošanas paraudziņu (papīra, auduma, plastikāta u.c.) ielīmēšanai. (Iespējami arī citi iestiprināšanas veidi, piemēram, noteiktās vietās iegrieztas līnijas, kas ļauj tur ievietot konkrēta izmēra paraugus). Tā var piesaistīt klientus, piedāvājot ne tikai ērtu paraugu izpēti, bet arī mākslinieciski estētisku paraudziņu uzglabāšanas veidu.

Fotogrāmata vai mākslas albums var kļūt par labu dāvanu Valentīna dienā, kāzu gadadienā un citos svētkos. Šādi varat sagādāt saviem mīļajiem cilvēkiem iespēju atcerēties un saglabāt Jūsu kopīgos mirkļus. Sazinieties ar mums, un mēs sniegsim nepieciešamo informāciju par Jums piemērotākā albuma izveidošanu.