Jaunumi

Reklāmas plakāti - nezūdoša vērtība!

reklamas-poligrafija.jpg

Pienācis jauns gads, nostādīti jauni mērķi un mēs katrs vēlamies sasniegt jaunas virsotnes. Katram uzņēmumam vai individuālajam komersantam ir skaidrs tas, ka gada sākums iesāksies un tiks pavadīts realizējot vecajā gadā izvirzītos mērķus. Kā panākt, lai tie tiktu sasniegti? Kā veiksmīgi iesākt un turpināt uzņēmuma darbību? Vai vēlaties piesaistīt vēl lielāku mērķauditoriju kā iepriekšējā gadā? Ir daudz veidu kā to panākt, taču viens no visefektīgākajiem veidiem – vides reklāma, lielformāta plakātu druka.

Ikdienas gaitās, ielās apgrozās tik daudz cilvēku un lielākā daļa no tiem var būt tava uzņēmuma mērķauditorija. Urbānā vide ir tā, kurā visbiežāk tiek izvietotas vides reklāmas, tieši tāpēc, tā ir iespēja ātrā veidā sasniegt lielu skaitu auditorijas!

Nāc pie mums, izstāsti mums savu ideju – mēs sagatavosim skici, dizainu pēc tavām vēlmēm un iznākums būs izcils! Izvēlies konkrētas krāsas un atceries, ka visefektīvāk darbojas tie plakāti, kuri nav aizpildīti ar lielu daudzuma teksta. Tos varēs pamanīt jau pa gabalu un cilvēkiem būs iespēja tos labāk iegaumēt, kā arī paturēt atmiņā.

Varbūt tu gatavojies ar savu uzņēmumu piedalīties kādā izstādē? Nāc un pasūti lielformāta plakātu pie mums. Mūsu uzņēmumā strādā nozares profesionāļi ar ilgu gadu pieredzi un individuālu pieeju katram klientam. Mēs garantējam lielisku, ātru un kvalitatīvu iznākumu ar kuru būs apmierināts ikviens klients.

Iesakām plakātus izvietot sabiedriskās vietās, kurās ikdienā apgrozās lielas cilvēku masas, piemēram, lielveikalos. Pat darbadienas agrākajās vai vēlākajās stundās, šajās vietās plūst lielas cilvēku masas. Līdz ar to, viegli un ātri var panākt vēlamo rezultātu. Galvenais ir noteikt un izvēlēties pareizās vietas lielveikalā.

 Izvieto savu reklāmu sabiedriskā autobusa pieturvietās – tās ir vietas, kurās cilvēki pavada lielāko daļu savas dienas. Efektīvākam rezultātam iesakām izvēlēties vairākas vietas, kurās izvietot vides reklāmu, lai tiktu sasniegts vēlamais rezultāts!

Pie mums tu saņemsi profesionālu attieksmi no mūsu darbiniekiem un pieeju darbam. Mēs sāksim ar informācijas ievākšanu par uzņēmumu/profesiju/jomu/produktu, turpināsim ar dizaina, idejas, skices izstrādāšanu un  vizuālā noformējuma izveidi; kā arī piedāvāsim teksta, bilžu un citu grafisko elementu  pielāgošanu nepieciešamajiem izmēriem, ievērojot visas pārlaides, griezuma līnijas un citas prasības,  kuras ir svarīgas, lai izveidotu derīgu failu (jebkādai poligrāfijas produkcijai, web materiāliem vai logotipam). Parasti mēs izstrādājam 2-3 maketu variantus.

Zvani vai raksti mums -  mob. tālr.: +371 27863280, e-pasts: info@tipografijas.lv