Jaunumi

Uzzini par 4 iesiešanas veidiem!

2019-06-18 (2).png

Lai arī digitalizācijas laikmets ir ņēmis virsroku, tomēr joprojām plaši tiek izmantota dokumentu, grāmatu u.c. materiālu iesiešana. Piemēram, grāmatu nav iespējams iedomāties bez tās vāka, ne velti pastāv teiciens – “Nevērtē grāmatu pēc tās vāka” un tomēr, cilvēku dabā ir to darīt, tāpēc grāmatas vāks tai piešķir estētisku un vizuāli piesaistošu izskatu, sniedzot informāciju par grāmatas autoru un tās nosaukumu.

4 populārākie iesiešanas veidi:

  1. Cietā sējuma, kur tiek izgatavots kartona vāks, kas vēlāk aplīmēts ar nodrukātu vāka loksni. Parasti loksne tiek pārklāta ar profesionālu, plēvei līdzīgu materiālu, kas to pasargā no mitruma un netīrumiem. Cietā sējuma vāki iespējami visdažādākajās variācijās, ar personalizētu dizainu, materiālu u.tml. Augsto izmaksu dēļ, šo iesiešanas veidu izmanto visnotaļ reti, tomēr tas ir reprezentabls veids, kā pasniegt materiālu – grāmatu, diplomdarbu u.c.
  2. Mīkstā sējuma, kas pārsvarā tiek izmantots informatīva satura iesiešanai. Mīkstā sējuma vāks ir nedaudz biezāk par satura lapām un tā galvenās priekšrocības ir lielākas dizaina izpausmes iespējas. Šo iesiešanas veidu izmanto, lai maksimāli ātri iegūtu vizuāli reprezentablu materiālu par zemām izmaksām. Šajā iesiešanas metodē tiek izmantota termolīme, kas pārklājot grāmatas iegriezumu vietu, savieno kopā loksnes un grāmatas vākā tiek ielīmēts bliks.
  3. Iesiešana metāla vai plastmasas spirālē, kas kvalificēts kā lētākais no iepriekš apskatītajiem, taču ar vairumu pozitīviem aspektiem, piemēram, iespēju atkārtoti tajā ievietot materiālu, ērtu lietošanu (to iespējams atlocīt 360 grādos) u.c. priekšrocības. Šo iesiešanas veidu izmanto dažādu izdales materiālu iesiešanai, ikdienas darbu izmantošanai, apmācību materiāliem utt. Lai arī šī iesiešanas veida galvenā asociācija ir tā ērtums un zemās izmaksas, to iespējams papildināt ar plastikāta vākiem un izmantot dažādas citas iespējas.
  4. Skavots vai brošūrtipa sējums, kas paredzēts brošūrām ar mazu lapu skaitu.  Tās tiek saskaotas ar 2 – 3 skavām un šo metodi izmanto, piemēram, darba burtnīcu, mācību un uzskates materiālu u.c. iesiešanai. Arī šī sējuma veids tiek pozicionēts kā lēts un ātrs.

 

Piedāvājam Jums iespēju izvēlēties kādu no šiem - vai citu Jums zināmu iesiešanas veidu! Informatīvā materiāla iesiešanai, dāvanas izgatavošanai un jebkurai Jūsu vajadzībai! Piedāvājam gan maztirāžas, gan vairuma iesiešanu!