Jaunumi

Atsvaidzini interjeru ar kanvu!

Kanvas-03.jpg

Viens no interjera priekšmetiem, kas iekštelpām piešķir mājīgumu, eleganci un personīgo stilu ir kanvas – foto gleznas uz audekla. Tā ir iespēja izvēlēties attēlu, ko padarīt par mākslas darbu, piekarinot to pie sienas un piešķirot tam īpašu nozīmi telpas interjerā. Kanva ne tikai atsvaidzinās interjeru publiskās telpās, kā, piemēram, skolā, darba kabinetā vai uzgaidāmajās telpās, bet ir arī lielisks veids kā radīt pārdomātu un personīgu dāvanu.

Kanvas izgatavošanas process sastāv no īpaša auduma apdrukāšanas ar izvēlēto dizainu un tā uzstiepšanas uz koka rāmja. Kanvas audums ir īpaši ražots un piemērots, lai panāktu vislabāko rezultātu, to uzstiepjot uz rāmja. Apdrukātās kanvas izmērs ir mazliet lielāks, tas ir tāpēc, lai to varētu uzstiept un ar skavām piestiprināt rāmja aizmugurē. Arī auduma faktūra ir piemērota šim procesam un tā piešķir kanvai mākslas darba izskatu.

Izvēles iespējas kanvas dizainam ir neierobežotas - dabas ainavas un pilsētu fotogrāfijas, pietuvināti dabas elementi, gleznu reprodukcijas, ģimenes fotogrāfijas u.c. Dizainu piemērot var jebkurai vietai, telpai un situācijai. Vairāku foto daļu kanva piešķirs interesantu efektu telpai – atkarībā no tās lieluma un attēla, to var radīt gan kā iespaidīgu interjera objektu, gan kā kolāžu ar mīļām ģimenes bildēm. Tipografijas.lv piedāvā izveidot kanvu pat no četrām, piecām vai vairāk daļām, tādējādi telpā radot patiesi greznu iespaidu.

Personīgi izvēlēta kanva ir arī lieliska dāvana! Šādā veidā varat arī radīt foto gleznu ar saviem tuviniekiem attēlojot īpašus notikumus ģimenes dzīvē un mīļoto cilvēku portretus. Kā apdomāta un nozīmīga dāvana kanva var būt visos svētkos - gan Ziemassvētkos, gan dzimšanas dienā, gadadienā vai kazās u.c. Nozīmīgie attēli uzreiz iegūs telpiskumu un emocionālu rezonansi! Vēl viens veids kā piešķirt mājai jautru un siltu atmosfēru ir izvēlēties sava četrkājainā mājas mīluļa fotogrāfiju un padarot to par mākslas darbu!

Radot kanvu svarīgs ir ne tikai tas, lai krāsas būtu dzidras un košas, bet arī lai krāsu pāreja un pustoņi kvalitatīvi saplūstu kopā un radītu vēlamo rezultātu. Kanvas druka tiek veikta ar īpašu drukas iekārtu, nodrošinot augstu attēla kvalitāti. Iespējamo krāsu gamma ir ļoti plaša, lai nodrošinātu iespēju attēlot gan fotogrāfijas, gan arī mākslas darbu reprodukcijas ar visaugstāko kvalitāti.

Piekarinot kanvu pie sienas uz tās, protams, uzkrāsies putekļi. Taču kanva ir ļoti viegli kopjama, to pavisam viegli var notīrīt ar putekļu slotiņu vai lupatiņu un nekas cits vairs nav jādara! Kanva kā interjera priekšmets ir ne tikai acīm baudāms risinājums, bet tas ir arī praktisks. Tās ir iespējams iegādāties par ļoti pieņemamām cenām un kalpo ilgu laiku. To nodrošina īpaši apstrādātais audums, kurš ir izturīgs pret mitrumu un UV starojumu.

Par vislabāko kvalitāti krāsu un dizaina pielāgošanas ziņā parūpēsies SIA "Dizains un Druka" speciālisti. Piešķir savam interjeram personību, iepriecini sev tuvākos cilvēkus un radi īpašu atmosfēru apkārtējā telpā!